Zawieszki na wódkę weselną

Zawieszki na wódkę weselną – popularny produkt dekoracji ślubnych na weselach.

Zawieszki na wódkę weselną, to oprócz naklejek na alkohol weselny najpopularniejsza forma zdobień butelek na sali weselnej. Zawieszki na wódkę weselną zazwyczaj dobiera się do wystroju miejsca przyjęcia, tak aby wszystkie dekoracje stanowiły jedną całość kolorystyczną lub stylistyczną. Wszystkie nasze zawieszki na wódkę weselną są spersonalizowane – drukujemy dowolny wierszyk oraz imiona i datę ślubu. Posiadamy wiele wierszyków i tekstów do wyboru lub możemy nadrukować dowolny tekst przesłany przez przyszłą parę młodą. U nasz możecie zamówić zawieszki na wódkę weselną z różnymi tekstami w ramach jednego zamówienia.

Zawieszka na butelkę weselną często jest zamawiana tuż przed uroczystością, dlatego bardzo ważny jest szybki czas realizacji.

Wyróżniamy się bardzo szybką realizacją zamówienia w razie potrzeby – wiemy jak ważnym, a zarazem stresującym wydarzeniem jest ślub i wesele. Ślub w ten weekend a wam, jako przyszłej parze młodej umknęło zamówienie na produkt, jakim jest zawieszka na butelkę weselną? Skontaktuje się z nami, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zawieszki na butelkę trafiły do Was na czas.

Zawieszka na butelkę weselną zdobi butelki nie tylko wódki ale różnego rodzaju alkoholi. Chcesz na swoje wesele zrobić domowej roboty nalewki? Zawieszka na butelkę weselną w tym przypadku jest niezastąpiona – umieść na niej nazwę nalewki oraz z czego została wykonana. Tym sposobem pochwalisz się swoimi wyrobami.

Ozdoby na wódkę weselną stylistycznie dopasowane do miejsca i dekoracji weselnych.

Ozdoby na wódkę weselną często zamawiane są w komplecie stylistycznym z winietkami ślubnymi na stół. Posiadamy w swojej ofercie ozdoby na wódkę weselną, czyli przede wszystkim etykiety na wódkę oraz naklejki w różnej stylistyce o wielu kolorach. Planujesz jesienne weselne, na którym będzie królowała lawenda? Posiadamy przepiękne ozdoby na wódkę weselną z grafiką lawendy w kolorze fioletowym. A może szukacie dekoracji weselnych w stylu rustykalnym z pięknymi słonecznikami? Wybierz swoje zawieszki w dowolnej stylistyce, dodaj własny tekst i stwórz z nami niepowtarzalne ozdoby na wódkę weselną.

Wódka weselna zawieszki – jak je zamówić i zawiesić na butelkę?

Sposób zamówienia ozdób z kategorii wódka weselna zawieszki jest wyjątkowo łatwy w naszym sklepie internetowym. Wystarczy wybrać wzór, dodać dane do personalizacji a resztą zajmiemy się my. Chcesz wprowadzić modyfikację do produktu z działu wódka weselna zawieszki? Napisz w uwagach podczas składania zamówienia, przyślemy projekt do akceptacji. Produkty z kategorii wódka weselna zawieszki posiadają sznureczek lub tasiemkę, która umożliwia w prosty sposób zawiązać zawieszkę na wódkę weselną do butelki. Tasiemka w wybranym kolorze jest przymocowana do zawieszki, wystarczy ją przewiązać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium