Doniczki z nasionkami podziękowania

Upominki dla gości weselnych – obowiązek czy miły dodatek?

Wiele przyszłych par młodych zastawiania się jakie upominki dla gości weselnych zamówić. Czy jest jakiś sens zamawiania tego typu produktów? Oczywiście że tak! Nawet najdrobniejsze upominki dla gości weselnych sprawiają radość! Jest to symboliczny gest wyrażający to, jak bardzo cieszycie się że Goście przybyli i świętowali z Wami najważniejszy dzień w Waszym życiu! Upominki dla gości weselnych będą na pewno mile odebrane J Pamiętajcie, że nawet drobnostka może poprawić humor na cały dzień.

Prezenty dla gości weselnych – w poszukiwaniach oryginalnego pomysłu.

Przyszłe panny młode już z dużym wyprzedzeniem przed tym wielkim dniem szukają pomysłu na oryginalne prezenty dla gości weselnych. Nic w tym dziwnego, to Wasz wielki dzień i wszystko musi być przemyślane i dograne na ostatni guzik! Mamy dla Was coś bardzo oryginalnego – doniczki z nasionkami jako prezenty dla gości weselnych. Jest to nasz autorski pomysł, który zrodził się podczas wyjazdu do Holandii – stolicy przepięknych kwiatów cebulowych. Te prezenty dla gości weselnych są niesamowite, ponieważ oprócz  doniczki w spersonalizowanym opakowaniu, goście otrzymują nasionka, które mogą posadzić! Przy odrobinie cierpliwości wyrośnie piękna roślinka, która upamiętni Wasz Wielki Dzień. Prezenty dla gości weselnych są całkowicie spersonalizowane – dodaj własny tekst, Wasze imiona i datę, zmień czcionkę i stwórz z nami unikat!

Upominki na wesele – mały produkt a cieszy!

Doniczki z nasionkami jako upominki na wesele posiadamy w wielu wariantach graficznych. Największą popularnością cieszą się lawendowe upominki na wesele – w spersonalizowanym opakowaniu, z grafiką lawendy oraz imionami Pary Młodej  i z datą,  umieszczona jest doniczka, a w środku kilka nasionek lawendy – do posadzenia. Nasionka umieszczone są w szczelnie zamkniętym woreczku strunowym. Zaskocz swoich Gości i podaruj im oryginalne upominki na wesele!

Prezenty dla gości ślubnych – niepowtarzalna szata graficzna.

Interesują Was prezenty dla gości ślubnych w formie doniczek z inną grafiką, niż przestawiona w ofercie? Prosimy o kontakt mailowy, wykonamy dowolną grafikę (np. dopasowaną do zamówionych już wcześniej zaproszeń ślubnych). Naszą inspiracją może być również kolorystka Waszego Ślubu lugb wystrój Sali. Wasze prezenty dla gości ślubnych muszą być wyjątkowe i niepowtarzalne! Możliwość wykonania doniczek w formie winietek – dwa w jednym – winietki na stół i prezenty dla gości ślubnych. Winietki są niezastąpionym produktem na każdej sali weselnej, natomiast prezenty dla gości ślubnych – miłym dodatkiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium