Zaproszenia ślubne ekologiczne

Zaproszenia ślubne ekologiczne – idealnie wpasują się w Wasze rustykalne przyjęcie weselne.

Zaproszenia ślubne ekologiczne są bardzo charakterystyczne i posiadają zawsze jeden wspólny element – papier eko kraft (brązowy). Karton ekologiczny, który jest podstawą na zaproszenia ślubne ekologiczne jest niepowlekany i w 100% wyprodukowany z makulatury. Dbajmy  razem o środowisko! Koniecznie sprawdź jedną z naszym propozycji na zaproszenia ślubne ekologiczne, wykorzystującą ten papier.

Zaproszenia ślubne ekologiczne – ekologia łączy się z roślinnością!

W świecie papeterii ślubnej wyróżniamy 3 style zaproszeń, które łączą się nierozerwalnie: zaproszenia rustykalne, zaproszenia ślubne ekologiczne i zaproszenia weselne botaniczne. Co zatem charakteryzuje zaproszenia ślubne ekologiczne? Wspomniany wcześniej papier eko oraz grafika roślinna. To idealne połączenie, które jest bardzo popularne wśród przyszłych Par Młodych. Naturalne wzory i motywy świetnie prezentują się na tle zaproszeń weselnych lub zawiadomień z brązowym, naturalnym papierem.

Ekologiczne zaproszenia ślubne – idealne dla miłośników dbania o środowisko.

Organizujecie ślub i wesele zgodnie z waszymi przekonaniami dbania o środowisko, w sposób zrównoważony i przyjazny środowisku? Ekologiczne zaproszenia ślubne będą dla Was wręcz idealne! J Eko zaproszenia to strzał w dziesiątkę! Poszukujecie oryginalnego wzoru, stworzonego pod Wasz Wielki Dzień? Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy Was propozycję projektu drogą mailową. Stwórzmy razem ekologiczne zaproszenia ślubne pełne motywów roślinnych oraz ekologicznego, rustykalnego sznurka (rozwiązanie zamiast tasiemki).

Ekologiczne zaproszenia ślubne – dobierzcie do nich eko koperty!

Oprócz szerokiej oferty na zaproszenia weselne w naszym sklepie internetowym dobierzesz koperty wykonane z brązowego papieru ekologicznego oraz wiele innych dekoracji ślubnych. To świetny zestaw, którzy stworzy niepowtarzalną całość! Oferujemy zestawy na ekologiczne zaproszenia ślubne z kopertą z zawieszką na naturalnym sznurku. Zawieszka jest spersonalizowana i możemy nadrukować na niej dowolny tekst np. Wasze imiona, inicjały czy listę gości. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium