Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Menu weselne na stoły

Menu na wesele – poinformuj swoich Gości o menu na waszym weselu.

Menu na wesele coraz częściej królują na stołach przyjęć. Jest to forma poinformowania Gości, jakie potrawy pojawią na stołach, w jakiej kolejności oraz mniej więcej o której godzinie. Przybyli biesiadnicy będą mieli ogólny ogląd  i będą mogli np. zostawić sobie miejsce na swoje ulubione dania! W menu na wesele można również podać informację np. dla alergików oraz dla osób które są na specjalnej diecie, która wyklucza niektóre składniki. Dzięki menu na wesele Goście wiedzą co jedzą – może być to ważna informacja np. dla wegetarian. Zadbajcie o komfort swoich gości i zamówcie spersonalizowane menu na wesele.

Menu weselne na stoły – umieszczenie na sali weselnej.

Jest wiele pomysłów i form rozmieszczenia menu weselne na stoły. Menu weselne można zamówić każdemu z gości i umieścić je np. obok lub pod talerzykiem. Jest to bardzo wygodna forma dla biesiadników – każdy będzie miał menu w zasięgu ręki i będzie mógł spokojnie się z nim zapoznać. Czasami spersonalizowane menu weselne na stoły ustawiane są na specjalne stoliki np. ze słodkościami lub „wiejskie stoły”. Menu weselne na stoły wykonujemy w różnych formach np.”stojące”. To najbardziej popularna forma w kształcie otwieranej „książeczki”. Menu posiada okładkę oraz wnętrze. Na okładce możemy nadrukować dowolną grafikę, imiona Pary Młodej i datę, natomiast w środku drukowane jest wcześniej ustalone menu.

Menu weselne na stół – inna forma w postaci „leżącej”.

Czasami na stołach weselnych ustawiane jest bardzo dużo dodatków i brakuje miejsca. Tutaj proponujemy menu weselne na stół w formie podłużnej, spersonalizowanej karty np. umieszczanej pod sztućcami. Dzięki temu można „zaoszczędzić” miejsce i umieścić menu, które jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla zaproszonych Gości.  Menu weselne na stół wykonujemy w różnych wariantach kolorystycznych i graficznych, dopasowanych do reszty dekoracji weselnych znajdujących się na stole. Bardzo popularnym w ostatnim czasie jest kolor o nazwie butelkowa zieleń. Ten kolor pasuje zarówno do rustykalnych wesel jak i eleganckich typu glamour. U nas zamówisz menu weselne na stół w dowolnej kolorystyce. Przyjmujemy również zamówienia na nietypowe menu weselne na stół. Skontaktuj się z nami – projekt nietypowego menu zawsze przesyłamy gratis.

Karta menu na wesele – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

Organizacja przyjęcia weselnego to wielkie przedsięwzięcie. Zazwyczaj pary młode w ostatniej chwili dowiadują się o dokładnej ilości osób czy o ustalonym menu z restauracją. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego u nas produkty z działu karta menu na wesele  zamówisz z szybkim terminem realizacji! Coraz więcej par młodych decyduje się na usługi konsultanta ślubnego, tak aby ograniczyć zakres obowiązków oraz natłoku spraw. Czasami pary młode nie wiedzą o różnych dekoracjach weselnych np. karta menu na wesele, które są ciekawym dodatkiem dla gości, pomagającym w organizacji. Zapraszamy zarówno wszystkie pary młodej jak i osoby zajmujące się organizowaniem przyjęć do współpracy. Razem stworzymy dekoracje weselne m.in. karta menu na wesele, tak aby uświetnić dzień Waszego Ślubu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium