Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Plan stołów weselnych

rustykalny rozstaw stołów A4 - rustical

rustykalny rozstaw stołów A4 - rustical
rustykalny rozstaw stołów A4 - rustical
Cena:

12,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

rozstaw stołów weselnych - karty A4 - MAKI

rozstaw stołów weselnych - karty A4 - MAKI
rozstaw stołów weselnych - karty A4 - MAKI
Cena:

12,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

rozstaw stołów weselnych - karty A4 - PIWONIE

rozstaw stołów weselnych - karty A4 - PIWONIE
rozstaw stołów weselnych - karty A4 - PIWONIE
Cena:

9,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Lista stołów weselnych jako przejrzysty obraz umiejscowienia gości na sali weselnej.

Organizacja przyjęcia weselnego do bardzo duże przedsięwzięcie, które wymaga planowania i dbania o najmniejsze szczegóły, tak aby uroczystość przebiegła bez niemiłych niespodzianek. Coraz więcej par młodych decyduje się na zatrudnienie osoby, która zrobi to za nich. Jest bardzo dużo elementów, a w natłoku obowiązków można coś pominąć. Dla komfortu gości, w widocznym miejscu na sali weselnej umieszczana jest lista stołów weselnych w różnych formach – dzięki niej każdy znajdzie bez problemu swoje miejsca. Lista stołów weselnych jest niezbędna na bardzo dużych weselach, a miłym dodatkiem na mniejszych przyjęciach weselnych.

Lista stołów na wesele – jej elementy oraz produkty dodatkowe.

Lista stołów na wesele zawiera przede wszystkim listę gości i numer stolika, przy którym siedzą wymienieni biesiadnicy. Do listy stołów niezbędne są takie elementy jak numery stolików weselnych oraz winietki na stół. Całość tworzy bardzo proste wskazówki dla gości, gdzie mają usiąść. Lista stołów na wesele to przede wszystkim plan sali weselnej i rozmieszczenia biesiadników. Dobra organizacja wesela to postawa udanej imprezy!

Lista gości weselnych na stół – rodzaje oraz stylistka.

W ofercie posiadamy produkt tj. lista gości weselnych na stół w formacie A4. Na każdej karcie drukowany jest numer stolika oraz przesłana lista gości. Zazwyczaj jedna kartka – jeden stolik + pozioma kartka z imionami Pary Młodej. Karty tworzące produkt -  lista gości weselnych na stół należy powiesić w widocznym miejscu na sali weselnej. Często umieszczane są na brystolu i sztalugach przy wejściu. Lista gości weselnych na stół może zostać wydrukowana w dowolnej kolorystyce i stylistyce, tak aby pasowała do wnętrza. Popularna lista gości weselnych na stół to wersja rustykalna z podkładką z brązowego papieru kraft i z elementem dekoracyjnym w postaci kokardki ze sznurka naturalnego. Wykonujemy również rozstawy gości w formie projektu z dowolną grafiką o dowolnym formacie. Pary Młode przekazują nam wszystkie wytyczne: listę gości, kolorystykę, grafikę np. dopasowaną do pozostałych dekoracji na miejscu przyjęcia oraz format, np. sztalugi lub miejsca, na której powieszą gotowy produkt – lista gości weselnych na stół. Projekt gotowy do samodzielnego wydruku w drukarni wielkoformatowej, przesyłamy na maila w ciągu jednego dnia roboczego.

Rozkład stołów weselnych zamawiany jest tuż przed weselem, dlatego tak ważny jest szybki czas realizacji.

Pary Młodej do ostatniej chwili czekają na zamówienie planu stołów, ponieważ goście tuż przed przyjęciem potwierdzają swoje przybycie, lub z przyczyn losowych odmawiają przyjścia. Zależy Wam na czasie? Skontaktujcie się z nami a rozkład stołów weselnych wykonamy i nadamy w ciągu jednego dnia roboczego. Wiemy jak wiele stresu przeżywacie, dlatego staramy się to Wam jak najbardziej ułatwić i wszystkie nasze produkty, w tym rozkład stołów weselnych wykonujemy możliwie jak najszybciej!

Czy plan stołów weselnych jest potrzebny?

Plan stołów weselnych bardzo ułatwia organizację przyjęcia ślubnego i warto umieścić go przy wejściu na salę weselą. Plan stołów zazwyczaj umieszcza się na drewnianej sztaludze i oprawia w ramy. Gdy organizujemy ślub i wesele w stylu rustykalnym karty planu stołów weselnych możemy powiesić na sznurku oraz drewnianych klamerkach. Kreatywność nie zna granic – ważne aby plan stołów weselnych był czytelny dla gości. Plan stołów najczęściej składa się z pojedynczych kart lub druku wielkoformatowego (planszy). W ofercie posiadamy plany stołów na a4 lub oferujemy projekt planszy wielkoformatowej - dopasowanej stylistycznie do zaproszeń /całej oprawy wesela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium