Proste zaproszenia ślubne

Proste zaproszenia ślubne coraz częściej poszukiwane

Prostota i elegancja – to połączenie i idealne. Proste zaproszenia ślubne sprawdzą się na każdym stylu wesela. Proste zaproszenia ślubne zazwyczaj są drukowane na kartach bez składania. Proste zaproszenia ślubne zawierają kilka kart osobnych z informacjami (np. główna karta dotyczy informacji gdzie i kiedy odbędzie się ślub, a dwie mniejsze karty zawierają tekst dotyczący potwierdzenia przybycia czy rebusy/wierszyki ślubne). Proste zaproszenia ślubne urzekają swoją przejrzystością i klarownością.

Proste zaproszenia ślubne – zaszalej z kopertą! ;-)

Przy zamówieniu na proste zaproszenia ślubne polecamy dobranie kolorowej lub przeźroczystej koperty. Komplet będzie stanowił niepowtarzalną całość! W ofercie posiadamy np. złote proste zaproszenia ślubne z możliwością doboru transparentnej (przeźroczystej) koperty ze złotym sznurkiem i kołeczkiem, na którym nadrukowane są imiona i nazwiska gości złotą czcionką. Proste zaproszenia ślubne i ozdobna koperta to połączenie idealne. Proste zaproszenia ślubne idealnie komponować się będą z prostymi dekoracjami ślubnymi.

Zaproszenia ślubne proste chętnie wybierane na śluby cywilne z poczęstunkiem zamiast wesela.

Zaproszenia ślubne proste nie mają przesadzonej grafiki i zdobień – przez co chętnie wybierane są przez pary młode, które nie organizują dużego ślubu – stawiają na rodzinne, klimatyczne przyjęcie weselne, bez złotej sali weselnej i tysiąca zaproszonych gości. Skromne przyjęcia weselne mają swój urok i styl – wiele osób decyduje się na tą nowoczesną formę przyjęcia. Warto podkreślić taki styl wesela i wybrać zaproszenia ślubne proste.

Zaproszenia ślubne proste  - kwintesencja elegancji

Zaproszenia weselne najczęściej charakteryzują się wyczuciem dobrego smaku i stanowią kwintesencje elegancji. Zaskocz swoich gości i postaw na zaproszenia ślubne proste z przejrzystym tekstem i informacjami gdzie i kiedy odbędzie się Wasz wymarzony ślub.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium