Upominki dla nauczyciela

kubek na Dzień Nauczyciela - wzory do wyboru

kubek  na Dzień Nauczyciela - wzory do wyboru
kubek na Dzień Nauczyciela - wzory do wyboru
Cena:

39,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Upominki dla nauczyciela na 14-stego października lub z okazji zakończenia roku szkolnego.

Z okazji dnia nauczyciela warto docenić trud włożony w nauczanie i podarować upominki dla nauczyciela oraz wychowawcy. Drodzy uczniowie – podziękujcie spersonalizowanym prezentem i doceńcie jak ważną role nauczyciele odrywają w waszym życiu. Naszą propozycją na upominki dla nauczyciela wychowawcy jest elegancka, spersonalizowana drewniana skrzynia z czekoladkami merci: https://www.cart-art-wedding.com.pl/spersonalizowany-prezent-dla-nauczyciela-merci Być może wybierzecie te upominki dla nauczyciela w wersji graficznej super nauczyciela/nauczycielki? Wybór należy do uczniów i ich rodziców (np. trójki klasowej). Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po inspiracje na upominki dla nauczyciela. Propozycje świetnie sprawdzą się również na koniec roku szkolnego.

Drobne upominki dla nauczycieli –pomysł na niewielkie prezenty dla wszystkich nauczycieli. 

Drobne upominki dla nauczycieli powinny być symboliczne – niewielki prezent od klasy powinien ucieszyć każdego nauczyciela. Uczniowie, mamy dla Was super propozycję – złóżcie zamówienie na pojedyncze czekoladki merci dla każdego nauczyciela – dowolny nadruk w tym imię nauczyciela w cenie. Drobne upominki dla nauczycieli mają charakter symboliczny – niewielka rzecz, a cieszy! https://www.cart-art-wedding.com.pl/zlote-czekoladki-prezent-dla-nauczyciela  Szukacie oryginalnych prezentów dla swoich nauczycieli – takich których się nie spodziewają? Zaskoczcie ich - drobne upominki dla nauczycieli w postaci doniczek z nasionkami – wspólnie opiekujcie się roślinkami: https://www.cart-art-wedding.com.pl/kwiatowe-upominki-dla-nauczycieli-od-uczniow - opakowanie w którym znajduje się doniczka posiada nadruki: dla kogo jest to prezent oraz od kogo np. drobne upominki dla nauczycieli od klasy 3b.

Słodki upominek dla nauczycieli – miodki i mini-nutelle.

Spersonalizowany, słodki upominek dla nauczycieli to strzał w dziesiątkę! :-) Podarujcie swoim ulubionym nauczycielom mini miodek lub nutelle – będą mile i bardzo pozytywnie zaskoczeni. Słodki upominek dla nauczycieli w fajny sposób przekaże wdzięczność uczniów i wywoła łezkę wzruszenia opiekunów. Nauczyciele tak samo jak uczniowie wypatrują w kalendarzu koniec roku szkolnego – wkładany codzienny trud warto wynagrodzić i podarować słodki upominek dla nauczycieli.  Warto podarować spersonalizowany produkt, który wyrazi pamięć w dniu nauczyciela lub na koniec roku szkolnego. Nie chodzi o to, aby okazać hojność, tylko szacunek – ma być to symboliczny, ale przemyślany (spersonalizowany) gest.  Słodki upominek dla nauczyciela z nadrukiem np. imienia będzie znaczył o wiele więcej niż drogi prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium