Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

 

Błękitne zaproszenia ślubne

Błękitne zaproszenia ślubne - błękitne kwiaty, błękitne bukiety

Popularnym i często wybieranym wzorem są kwiaty. Nic więc dziwnego, że z również błękitne zaproszenia ślubne zobaczyć można z kwiatowym motywem. Hortensje często zdobią błękitne zaproszenia ślubne z uwagi na naturalnie niebieski kolor, jednak również kwiaty niespotykane w tej barwie często wykorzystywane są podczas projektowania wzorów. Nietypowy kolor róż czy dalii potrafi przykuć uwagę i sprawić, że błękitne zaproszenia ślubne zwrócą uwagę zarówno Młodej Pary jak i gości. Jeśli i Wy macie pomysł na nietypowy kwiatowy bukiet, napiszcie do nas, a przygotujemy dla was błękitne zaproszenia ślubne według Waszego pomysłu!

Zaproszenia ślubne błękitne - "Nie zapomnij o mnie"

W przyrodzie pośród roślin i zwierząt kolor błękitny występuje rzadko, jednak jednym z nielicznych niebieskich wyjątków są niezapominajki. Zaproszenia ślubne błękitne są doskonałym wyborem jeśli to ten kwiatek przyszła Młoda Para obrała sobie za temat przewodni. Symbolika tych delikatnych kwiatów wiąże się z lojalnością i wiecznością jest więc idealnie dopasowana do ceremonii ślubnej. Jeśli Wy również chcecie zdecydować się na motyw niezapominajki, zaproszenia ślubne błękitne będą dla was naturalnym wyborem. Zaproszenia ślubne błękitne dzięki swej kolorystyce budzą skojarzenia z niewinnością, wolnością, lojalnością i spokojem, a są to z pewnością wartości, których każdy z nas poszukuje w życiu. Nic więc dziwnego, że zaproszenia ślubne błękitne są również często wybierane w przypadku ślubów pełnych romantyzmu!

Błękitne zaproszenia ślubne - inspirujące i kreatywne!

Błękitne zaproszenia ślubne stanowią wspaniałe rozwiązanie dla osób, których życie wiąże się z morzem lub oceanem. Ich kolor kojarzony jest z czystą wodą, podróżami i przygodami, warto więc zadbać o to by błękitne zaproszenia ślubne stanowiły odzwierciedlenie Waszych hobby! Niezależnie czy jedynie opalacie się na plaży czy nurkujecie w podwodnych głębinach, jeśli chcecie by wasza ślubna ceremonia wiązała się z waszymi pasjami błękitne zaproszenia ślubne stanowić będą doskonały wybór! Warto pomyśleć o tym by wzbogacić zaproszenia weselne zdjęciami z Waszych przygód! Błękitne zaproszenia ślubne stawiają przede wszystkim na kreatywność!

Zaproszenia na ślub błękitne - podróż w przestworzach

Dla wielu błękit nierozerwalnie łączy się z niebem. Nie może więc dziwić, że zaproszenia na ślub błękitne miewają tematykę podróżniczą - bilety lotnicze, są szczególnie popularne. Ślub sam w sobie często porównywany jest do początku podróży, którą Młodzi wspólnie mają odbyć. Tak więc podróżnicze zaproszenia na ślub błękitne stają się wręcz metaforą dla nowego etapu życia. Jednak zaproszenia na ślub błękitne w formie biletów lotniczych są również humorystycznym sposobem na zaproszenie gości na przyjęcie. W prosty i zabawny sposób przekazują one najważniejsze informacje na temat ceremonii i przyjęcia, a dodatkowo wyglądają niezwykle oryginalnie! Zaproszenia na ślub błękitne z pewnością stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych zaproszeń.

Zaproszenia ślubne oraz wiele innych dekoracji ślubnych znajdziesz w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium