Piękne, spersonalizowane winietki ślubne z dowolną grafiką i wydrukiem Twoich Gości.

Dzięki nim każdy Gość na Twoim weselu bez problemu odnajdzie swoje miejsce. Szybka realizacja!

tagi: piękne winietki ślubne, winietki weselne, nietypowe winietki, spersonalizowane winietki, winietki z wydrukiem listy gości

Winietki ślubne

Winietki ślubne są niezbędne na każdym przyjęciu weselnym!

Winietki ślubne to podstawowy element na każdej sali weselnej. Karteczki z imionami i nazwiskami Gości są bardzo pomocne przy znalezieniu swojego miejsca. Ślub i wesele to bardzo duże przedsięwzięcie logiczne oraz organizacyjne – dobrze zaplanujcie przebieg wesela , tak aby nie było żadnych niespodzianek. Winietki ślubne pozwalają na sprawne wejście biesiadników oraz zajęcie swoich miejsc, nie wprowadzając zbędnego chaosu.

Winietki na wesele przybierają coraz oryginalniejsze kształty.

W dzisiejszych czasach poszukujemy coraz bardziej oryginalnych pomysłów na winietki na wesele. Tradycyjną formą są winietki na wesele w postaci małych „stojących” karteczek z imionami i nazwiskami Gości. Winietki są zazwyczaj prostokątne, z różnymi ozdobami np. kokardkami czy perełkami. Dodatki oraz grafika dopiera jest do dekoracji ślubnych, wystroju sali czy indywidualnych upodobań. Wszystkie nasze produkty, w tym winietki na wesele są całkowicie spersonalizowane, czyli drukowana jest wcześniej ustalona lista gości. Z drugiej strony winietki na wesele drukujemy dowolny tekst, np. podziękowania za przybycie z imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości.

Winietki weselne zazwyczaj są dopasowane do stylu wesela.

Rozpoczynając organizację ślubu i wesela, Pary Młode na samym początku wybierają ogólny zarys na styl wesela, dopasowany do miejsca.  W późniejszym czasie, tuż przed samą uroczystością wybierane są winietki weselne. Zazwyczaj Pary Młode najpierw upewniają się co do przybycia, a następnie przekazują ostateczną listę gości na winietki weselne – dlatego tak ważny jest czas realizacji zamówienia. W nagłych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać winietki weselne tego samego dnia roboczego (po wcześniejszym kontakcie).  Przedstawione w naszej ofercie winietki weselne nie spełniają Twoich oczekiwań co do kolorystyki lub stylu? Napisz – wykonamy dowolne winietki weselne wg pomysłu przyszłej pary młodej.

Oryginalne winietki ślubne coraz częściej królują na stołach weselnych.

Coraz częściej pary młode poszukują kreatywnych rozwiązań, tak aby zaskoczyć swoich Gości. Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy oryginalne winietki ślubne. Naszym pomysłem są winietki 2w1 z podziękowaniami – doniczkami z nasionkami. Na jednej ze ścianek drukowane są nazwiska z przesłanej przez Was listy gości. Karteczki na patyku do wbicia w słodkości to również ciekawe i oryginalne winietki ślubne. Nowością są również winietki ślubne drukowane na spersonalizowanym kółeczku przyczepionym do przeźroczystego woreczka z organzy – możliwość umieszczenia w nich np. cukierków. Naszym pomysłem na oryginalne winietki ślubne są również karteczki z nazwiskami przyczepione do bańki mydlanej w kształcie tortów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium