winietki na chrzest

Winietki na chrzest – przepiękne wzory w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź naszą ofertę na winietki na chrzest – urocze, dziecięce wzory które przykuwają wzrok! W cenie winietki na chrzest wydruk przesłanej listy gości oraz imienia dziecka oraz daty uroczystości. Możliwość nadruku dowolnego tekstu na drugiej stronie, np. wierszyka lub krótkich podziękowań dla gości. Sprawdź naszą ofertę i wybierz winietki na chrzest dopasowane do innych dekoracji , m.in. spersonalizowanych pudełek na ciasto – sprawdź!.

Winietki chrzest – niezbędny produkt na dużym przyjęciu z okazji Chrztu Świętego.

Winietki chrzest to produkt niezbędny na dużych przyjęciach, stanowi również miły dodatek na nieco mniejszych uroczystościach z okazji Chrztu Świętego, organizowanych np. w domu rodzinnym. Dzięki produktom z działu winietki chrzest goście bez problemu znajdą swoje miejsce przy stole. Winietki chrzest zazwyczaj przybierają formę malutkich, stojących karteczek z nadrukiem listy gości. Winietki możesz zamówić razem z innymi dekoracji z tej samej kolekcji, lub najpierw zamów zaproszenia, a w późniejszym czasie pasujące do nich produkty. Decyzja należy do Ciebie!

Winietki na stół chrzest – popularne modele.

Zastanawiasz się jakie winietki na stół chrzest są chętnie wybierane przez klientów? Najczęściej klienci wybierają  dekoracje z tej samej kolekcji, dobierając je do wcześniej zamówionych zaproszeń. Numerem jeden winietki na stół chrzest są oczywiście winietki ze zdjęciem dziecka na podkładzie kraft (brązowy papier). Częstym wyborem są błyszczące,  złote winietki  z serduszkiem tego samego koloru. Model dostępny również w kolorze srebrnym. Dużą popularnością cieszą się tradycyjne winietki na stół chrzest z ręcznie wykonaną kokardką w wybranym kolorze. Najczęściej dla dziewczynek jest to kolor różowy, dla chłopców – niebieski.

Winietki na chrzciny – jak poprawnie stworzyć listę gości i czas realizacji.

Winietki na chrzciny realizujemy nawet w ciągu 1 dnia roboczego – wystarczy się z nami skontaktować i przyśpieszymy czas realizacji. Co opóźnia realizację zamówienia na winietki na chrzciny? Niepoprawnie przesłana lista gości (lista pisana odręcznie). Listy gości kopiujemy, a nie przepisujemy – podczas przepisywania dochodzi do wielu błędów ponieważ każdy ma inny charakter pisma. Dokładne wytyczne co do listy gości znajdują się w opisie każdego produktu. Podstawowa zasada –prosimy o przesyłanie list pisanych komputerowo, w wersji możliwej do skopiowania, 1 linijka (wiersz) – jedna winietka. Oferujemy najszybszy czas realizacji na rynku winietki na chrzciny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium