Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Tanie zaproszenia ślubne

Tanie zaproszenia ślubne -  CART ART wedding

Przyszłe Pary Młode, organizując samodzielnie ślub i wesele mają bardzo dużo wyzwań oraz wydatków. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i budżetom, dlatego w naszej ofercie możecie znaleźć tanie zaproszenia ślubne. Wiele modeli zaproszeń oferujemy w różnych wariantach  - dodatkowo płatna jest np. ozdobna koperta z zawieszką czy dodatkowa wkładka z rebusami. Wybierając wersję podstawową możecie zakupić tanie zaproszenia ślubne. Niezależnie od wyboru wariantu, wszystkie tanie zaproszenia ślubne wykonujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły oraz przygotowujemy graficzny projekt do akceptacji gratis.

Zaproszenia ślubne tanie – siła minimalizmu

Zaproszenia ślubne tanie lub zawiadomienia posiadają zazwyczaj zminimalizowaną grafikę oraz ilość ozdób – dziękujemy temu możemy zaproponować nowoczesne, proste formy. Zaproszenia ślubne tanie nie muszą być nudne! Wystarczy dodać prostą, ciekawą i nowoczesną grafikę, dopasowaną do stylu waszego wesela. Możemy stworzyć dowolne zaproszenia ślubne tanie! Przyszłe Pary Młode – czekamy na wytyczne, prześlemy graficzną propozycję do akceptacji. Stwórzmy razem niepowtarzalne zaproszenia, dopasowane np. do waszych zainteresowań lub upodobań. Zaproszenia ślubne tanie pasują swoją prostą formą do mniejszych przyjęć weselnych.

Tanie zaproszenia – wybierz wersję podstawową

W ofercie posiadamy wiele modeli zaproszeń ślubnych, które z chęcią przerobimy dla Was, dopasowując je do Waszych wytycznych. Tanie zaproszenia można zamówić wybierając opcje z białą kopertą gratis, rezygnując na przykład z przeźroczystej koperty (w zależności od wzoru, proponujemy różne rozwiązania). Tanie zaproszenia to opcja również wesel o bardzo dużej liczbie gości – ze względu na ilość Pary Młode decydują się na tańsze wersje zaproszeń i zawiadomień.

Tanie zaproszenia na ślub – w komplecie również dodatki ślubne

Klienci wybierając tanie zaproszenia na ślub – wracają po dodatki ślubne w równie atrakcyjnej cenie! Przyszłe Pary Młode zazwyczaj najpierw wybierają i składają zamówienie na zaproszenia weselne, a bliżej terminu decydują się na dodatki m.in. winietki na ślub czy zawieszki na alkohol. Mając już dokładnie określoną liczbę gości, można dokładnie zaplanować zamówienie na winietki, zamawiając tylko karteczki dla tych osób, które potwierdziły swoje przybycie – co również minimalizuje koszty. Wszystkie dodatki możemy dopasować do wcześniej złożonego zamówienia na tanie zaproszenia na ślub.

Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy, zapoznaj się z naszą ofertą dekoracji ślubnych w niskich cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium