Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Czekoladki z nadrukiem firmowym

Świąteczne upominki dla klientów  - czekoladki z logo firmy.

Najczęściej wybieranym produktem na niewielkie upominki dla klientów są czekoladki z logo firmy. Sprawdź nietypowe pomysły - stwórzmy razem niezwykłe czekoladki z logo firmy. W cenie oferujemy projekt - czekamy na Twoje wytyczne. Po ich otrzymaniu stworzymy dla Ciebie szatę graficzną i naniesiemy Twoje uwagi aż do ostatecznej akceptacji! Pomysłem na czekoladki z logo firmy w nowej osłonie jest pyszny, czekoladowy krem mini-nutella zamknięty w personalizowanym słoiczku. Bestsellerem wśród upominków świątecznych w naszej ofercie są czekoladki merci. Czekoladki są gotowe do rozdania - w cenie personalizowane opakowanie z logo lub nazwą Twojej firmy. Merci na współpracę lub za zakupy! :)

Czekoladki świąteczne z logo firmy - mikołajki i bałwanki.

Co kojarzy się z magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia? Czekoladowe mikołajki i bałwanki - tak! Podaruj swoim klientom czekoladki świąteczne z logo firmy w formie czekoladowych figurek - całość spakowana w folię z personalizowaną zawieszką z logo lub nazwą Twojej firmy. Urocza kokardka jest już zawiązana - upominki są gotowe do rozdania! W ofercie posiadamy czekoladki świąteczne z logo firmy w postaci czekoladowych figurek w wielu odsłonach - sprawdź wszystkie i wybierz te, które najbardziej pasują do Twojej branży!

Czekoladki świąteczne z logo firmy. 

Jesteś tradycjonalistą i szukasz oferty na typowe czekoladki świąteczne z logo firmy? Sprawdź produkt: https://www.cart-art-wedding.com.pl/czekoladki-swiateczne-z-logo-firmy Czekoladki świąteczne z logo firmy - w złotych foliach znajduje się pyszna, belgijska czekolada. Wgraj logo swojej firmy, a resztą zajmiemy się my! Owijki z Twoim logo są już naklejone - upominki gotowe do rozdania. Szukasz słodkiego upominku dla współpracowników lub kontrahentów? Sprawdź drewniane skrzynie z Twoim logo i z dowolnym życzeniami. W środku znajduje się całe opakowanie kultowych czekoladek merci. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium