Tradycyjne zaproszenia ślubne

Tradycyjne zaproszenia ślubne – ponadczasowe wzory

Tradycyjne zaproszenia ślubne informują zaproszonych Gości o najważniejszym dniu w waszym życiu – przede wszystkim dacie, godzinie, miejscu weselna i przyjęcia. Tradycyjne zaproszenia ślubne zazwyczaj posiadają bardzo elegancką formę. Mają stylowe, ponadczasowe wzory i ornamenty – nie mają nic wspólnego z zabawnymi grafikami czy przewrotnymi wierszykami. Plusem zamówienia na tradycyjne zaproszenia ślubne jest na pewno jest fakt, że nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą na czasie.

Tradycyjne zaproszenia ślubne – wybór tekstu do wnętrza  zaproszenia

Składając zamówienie na tradycyjne zaproszenia ślubne należy wybrać tekst, jaki wydrukowany będzie we wnętrzu zaproszenia. Zazwyczaj, w  tym przypadku, wybierane są eleganckie formy, bez zabawnych form czy też np. przedstawienia ślubu i wesela jako przedstawienie pisane w trzech aktach (wierszyk nr 7 do wyboru w naszej ofercie). Tradycyjne zaproszenia ślubne nie zawierają również modnych rebusów ślubnych (przedstawienie w sposób graficzny preferencji Pary Młodej co do rodzaju prezentu np. zamiast kwiatów – kupon lotto lub wino).

Zaproszenia ślubne tradycyjne – ozdoby

Zaproszenia ślubne tradycyjne najczęściej posiadają proste i eleganckie ozdobny np. kokardkę płaską w wybranym kolorze z półperełką. Zazwyczaj nie komponują się np. ze sznurkiem jutowym (charakterystycznym dla rustykalnego stylu). Zaproszenia ślubne tradycyjne charakteryzują się dodatkiem ornamentów oraz złotych lub srebrnych dodatków. Na zaproszenia ślubne tradycyjne zazwyczaj wybierana jest ozdobna czcionka, pełna ozdobnych wywijasów. Chętnie wybieraną czcionką przez naszych klientów jest krój nr 9 z naszej oferty (ChopinScript). Zaproszenia te komponują się z wszyskimi rodzajami dekoracji ślubnych.

Zaproszenia ślubne tradycyjne jako uniwersalne rozwiązanie

Zaproszenia weselne to klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się do każdego stylu wesela oraz preferencji gości. To bezpieczny wybór, który będzie ponadczasowy. Elegancja nigdy nie wychodzi z mody! Zaproszenia ślubne tradycyjne pełne szyku na pewno zrobią dobre pierwsze wrażenie na gościach, które je otrzymają. Świetnie zaprezentują się również po latach, jako sentymentalna pamiątka i wspomnienie Waszego Wielkiego Dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium