Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Produkty wybrane specjalnie dla Ciebie

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Prośba o świadkowanie

Prośba o świadkowanie – jak w wyjątkowy sposób powiadomić bliską Ci osobę o byciu świadkiem?

Świadkowie to bardzo ważne osoby na Waszym Ślubie. Zazwyczaj Panna Młoda wybiera świadkową, a Pan Młody – świadka. To bardzo bliskie osoby, którym można zaufać. Osoba wybrana powinna czuć się wyjątkowo, ponieważ to właśnie ona będzie pełnić ważną funkcję na waszym weselu! Podaruj dla świadkowej wyjątkową formę jaką jest prośba o świadkowanie w zestawie ze srebrną bransoletką! Jest o zarówno prośba o świadkowanie jak i symboliczny prezent w postaci srebrnej, złoconej bransoletki z serduszkami. Na ozdobnej, spersonalizowanej kacie znajduje się pytanie „czy zostaniesz moją świadkową” z imieniem i datą. Do karty przytwierdzona jest przepiękna bransoletka, która na zawsze może przypominać to wspaniałe wydarzenie.

Prośby o świadkowanie – drewniana skrzyneczka z Waszym zdjęciem.

Prośby o świadkowanie przybierają coraz ciekawsze formy, zaskakując przyszłych świadków. Naszą propozycją są drewniane skrzyneczki z pytaniem (karta w postaci harmonijki). Na wieczku prośby o świadkowanie, na złotej podkładce drukowane jest Wasze zdjęcie, a po otwarciu ozdobnej skrzyneczki wyskakuje harmonijka z pytaniem „czy zostaniesz naszym świadkiem / świadkową?". Możecie umieścić na wieczku prośby o świadkowanie dowolne zdjęcie np. Pani Młoda z przyszłą świadkową. To pamiątka na długie lata!

Prośba o bycie świadkową – takie chwile zostają na zawsze w pamięci!

Ta ważna chwila zostanie na zawsze, zarówno w pamięci Panny Młodej jak i wybranej osoby, którą zazwyczaj jest siostra lub bliska przyjaciółka. Prośba o bycie świadkową to symboliczny prezent, dzięki któremu tą chwilę można uwiecznić! W ofercie posiadamy różne propozycję, które możemy dowolnie zmodyfikować, dodając dowolne motywy graficzne, pasujące do Waszego wesela. Prośba o bycie świadkową w zestawie z bransoletką występuję w trzech wariantach: w modnym stylu glamour ze srebrnym lub złotym papierem; w kolorystyce butelkowej zieleni z grafiką zielonych listków oraz w ponadczasowej kolorystyce pudrowego różu. Wybierz wzór i zachwyć wybraną osobę :-)

Prośba o bycie świadkiem – oryginalny sposób na zadanie wyjątkowego pytania.

Prośba o bycie świadkiem przybiera różne formy, np. skrzyneczkę z pytaniem „Czy zostaniesz świadkiem na naszym ślubie?". Do skrzyneczki z prośba o bycie świadkiem można dodać np. bilet na mecz (koniecznie dla dwóch osób: świadka i przyszłego pana młodego :-)) Podziękuj za przyjęcie tej ważnej roli drobnym prezentem, który będzie związany z Waszymi zainteresowaniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium