Zaproszenia komunijne

 

Zaproszenia komunijne na ważny dzień w życiu każdego dziecka i rodzica. 

Komunia Święta to wydarzenie bardzo ważne w życiu każdej rodziny. Dzieci oraz ich rodzice przez około rok czasu przygotowują się do tego wydarzenia, uczestnicząc w spotkaniach w Kościele oraz specjalnych nabożeństwach. Najczęściej z dużym wyprzedzeniem ustalany jest termin Komunii w poszczególnych Parafiach i warto wcześniej złożyć zamówienie na zaproszenia komunijne. Znając termin uroczystości oraz mając już ustalone miejsce przyjęcia, warto rozejrzeć się za zaproszeniami. Im wcześniej tym lepiej! Dlaczego? Mając już gotowe zaproszenia komunijne można rozdawać się przy okazji rodzinnych spotkań czy świąt. Z naszych obserwacji wynika, że bardzo dużo zaproszeń rozdawanych jest podczas Świąt Wielkanocnych. Tuż przed samą uroczystością, można złożyć zamówienie na winietki komunijne pasujące stylistycznie do zaproszeń - sprawdź naszą ofertę.

Spersonalizowane zaproszenie na komunię z wydrukiem listy gości.

Zaproszenie na komunię w naszym sklepie internetowym można zamówić na 3 sposoby, jeżeli chodzi o listę gości. Według waszych preferencji, możemy wykonać zaproszenie na komunię spersonalizowane (z wydrukiem listy gości), z wykropkowanym polem (do własnoręcznego wpisania imienia i nazwiska gości) lub bez personalizacji (uniwersalne, bez miejsca na wpisanie listy gości). To od was zależy jakie zaproszenie na komunię wydrukujemy i zrealizujemy! W asortymencie posiadamy szeroką ofertę na papeterię komunijną, w tym wiele wzorów na zaproszenia. Każde zaproszenie na komunię w komplecie posiada białą kopertę gratis (na życzenie możliwość zmiany koloru koperty na dowolną - w zależności od modelu). Przed realizacją zamówienia na zaproszenie na komunię zawsze przesyłamy graficzny projekt do akceptacji (mailowo).

Zaproszenie na komunię dla chłopca.

W ofercie posiadamy wzory na zaproszenie na komunię dla chłopca, dziewczynki oraz zaproszenia z uniwersalną grafiką. Najpopularniejsze  zaproszenie na komunię dla chłopca przedstawia na okładce grafikę klęczącego dziecka z różańcem oraz z gołębiem. Kolorystyka utrzymana jest w kolorze granatowym, a na okładce przyklejamy ręcznie wykonana kokardkę w wybranym kolorze. Posiadamy również wzory na zaproszenie na komunię dla chłopca jednostronne, z kolorowym podkładem i kopertą. W ostatnim sezonie dużą popularność uzyskało zaproszenie na komunię dla chłopca w stylu rustykalnym, z delikatną grafiką zielonego wianuszka z listków. 

Różowe zaproszenia na komunię dla dziewczynki oraz ze zdjęciem dziecka.

Zaproszenia na komunię dla dziewczynki projektowane są w kolorystyce różowej lub złotej. W ofercie posiadamy zaproszenia na komunię dla dziewczynki w stylu glamour ze złotym papierem i różową wstążką, gdzie na okładce wydrukowane jest zdjęcie dziecka. Inne przykłady zaproszenia na komunię dla dziewczynki to jednostronne kartki z personalizacją na różowym podkładzie z różową kopertą. Wybór zależy tylko i wyłącznie od rodziców i przede wszystkim dzieci komunijnych. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium