Oryginalne zaproszenia ślubne

Oryginalne zaproszenia ślubna –  dewiza i główne motto firmy :-)

Wszystkie produkty, w tym oryginalne zaproszenia ślubne tworzymy sami. Cechują się one oryginalnością – przyszłe panny młode mogą zauważyć w ofertach innych firm powtarzalność wzorów – u nas znajdziecie oryginalne zaproszenia ślubne, jedyne w swoim rodzaju! J Możemy stworzyć dla was oryginalne zaproszenia ślubne na podstawie waszych wytycznych – wystarczy napisać maila opisując jak mają wyglądać wasze oryginalne zaproszenia ślubne  (kolorystyka, motyw graficzny, tekst, forma – zaproszenia jednostronne lub otwierane, dodatki: wstążki, sznurki oraz styl wesela).

Zaproszenia ślubne oryginalne ze zdjęciem Pary Młodej

Przyszłe Pary Młode bardzo często decydują się na zaproszenia ślubne oryginalne ze zdjęciem – najczęściej z sesji narzeczeńskiej. Poprzez wstawienie zdjęcia zaproszenia stają się bardzo oryginalne i jedyne w swoim rodzaju – stanowią pamiątkę na długie lata (często zaproszeni gości zostawiają zaproszenia po odbyciu uroczystości). W ofercie posiadamy zaproszenia ślubne oryginalne  ze zdjęciem pary młodej i półprzeźroczystą kalką. Na kalce nadrukowane są imiona pary młodej i data, a pod spodem „przebija się” zdjęcie. Do tego rodzaju zaproszenia proponujemy dobór tasiemki pasującej do tła i ogólnej kolorystyki przesłanej fotografii. Czy w przedstawionych przez nas modelach zaproszeń w sklepie internetowym nie pasuje Wam np. kolorystyka? Nie ma problemu, zmienimy dla Was kolorystykę tworząc wspólnie zaproszenia ślubne oryginalne. 

Do oryginalnych zaproszeń ślubnych dobierz oryginalne dekoracje ślubne.

Oryginalne zaproszenia  odkrywają nieco tajemnicy  w jakim stylu będzie wesele

Zaproszenia weselne tworzone są wg wytycznych i przedstawiają np. zainteresowania pary młodej. Są bardzo osobiste i mogą ukazywać np. zawody wykonywane przez nowożeńców (wiele razy wykonywaliśmy np. „piłkarskie” zaproszenia lub z motywem strażaka). Ślub i wesele jest raz w życiu i parze młodym zależy na złożeniu zamówienia na oryginalne zaproszenia. Są one zapowiedzą niezwykłego dnia ślubu i wesela – najważniejszego dla każdej kochającej się pary.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium