podkategorie (wybierz, jeżeli szukasz konkretnego produktu):

miodki

lizaki

czekoladki

cukierki

- ciasteczka szczęścia z wróżbą

Słodycze na komunie

Słodycze na komunie - pomysł na podziękowanie dla gości

Pierwsza Komunia Święta jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Przygotowania do tego wielkiego dnia trwają niekiedy kilka miesięcy. Po tej uroczystości tradycją stało się już rodzinne przyjęcie. Warto podziękować najbliższym, którzy zdecydowali się towarzyszyć dziecku w trakcie Pierwszej Komunii Świętej. Na tę okazję fantastycznie sprawdzają się słodycze na komunie. Będzie to słodkie i miłe podziękowanie za obecność i wsparcie w trakcie tego wyjątkowego dnia.

Jakie słodycze na pierwszą komunię wybrać?

Słodkie krówki, fantazyjnie czekoladki, a może lizaki? Słodycze na pierwszą komunię można dobrać dowolnie i dopasować je do stylu imprezy. Czekoladki Merci już same w sobie wyrażają wdzięczność. Umieszczone na spersonalizowanej kartce będą oryginalnym podziękowaniem. Dobrym rozwiązaniem są także mini miody, które goście mogą zabrać ze sobą do domu i posłodzić nimi swoją ulubioną herbatę. Lizaki jako podziękowanie sprawdzi się nie tylko dla najmłodszych. Z pewnością wśród dorosłych wywołają one uśmiech i przypomną chwilę dzieciństwa.

Personalizowane słodycze na komunię - indywidualny podarunek

Aby podkreślić indywidualny charakter przyjęcia warto wybrać personalizowane słodycze na komunię. Każdy rodzaj słodyczy dostępny w naszym sklepie można dowolnie dopasować do własnych preferencji. Kolory z łatwością można dobrać do płci dziecka, jak i stylu imprezy. Na opakowaniu słodyczy umieść imię dziecka wraz z datą Pierwszej Komunii Świętej, a taki prezent bez wątpienia utkwi w pamięci wszystkich obecnych gości i sprawi im dużo radości. Zamawiając personalizowane słodycze na komunię nie trzeba już martwić się o ich opakowanie. To one same w sobie stanowią ozdobę.

Słodycze na komunie - gdzie je położyć?

Można je umieścić zarówno tuż obok nakrycia, jak i w ozdobnej misie, do której dostęp będą mieli wszyscy uczestnicy tego podniosłego wydarzenia. Dobrym miejscem na umieszczenie np. personalizowanych krówek jest słodki stół komunijny. Wtedy wszyscy obecni goście mogą korzystać z ich zapasów do woli. Wybierając bardziej indywidualne słodycze na komunie, takie jak miodki czy cukierki w szklanej buteleczce z podziękowaniem najlepiej jest umieścić przy nakryciu danego gościa. Z pewnością wtedy będzie on mile zaskoczony już na wejściu i nie zapomni zabrać podziękowania ze sobą do domu. Dzięki temu goście będą mogli w swoim domowym zaciszu przywołać we wspomnieniach ten ważny dzień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium