Zaproszenia na chrzciny

Spersonalizowane zaproszenia na chrzciny oraz dodatki.

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego nowo narodzonego dziecka oraz ich rodziców. Mając już ustalony datę oraz miejsce uroczystości, jak najwcześniej warto zamówić zaproszenia na chrzciny. Zazwyczaj najpierw realizujemy zamówienia na zaproszenia na chrzciny, natomiast w późniejszym czasie, tuż przed samą na uroczystością, na dodatki z tej samej kolekcji, np. winietki na chrzest – sprawdź! Nasze produkty wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale. W dziale zaproszenia na chrzciny posiadamy również prośby o byciu chrzestnym w formie pytania, w eleganckiej, drewnianej skrzyneczce.

Zaproszenia chrzciny – modne wzory.

W dziale zaproszenia chrzciny posiadamy dużo modeli , zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Dziecięce wzory przykuwają wzrok, a całkowita personalizacja sprawia, że stają się oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Popularnym produktem na zaproszenia chrzciny dla dziewczynki są kartki z grafiką różowego aniołka, natomiast dla chłopca – z grafiką niebieskiego słonika. Na zaproszeniach drukujemy przesłaną listę gości i dodajemy białą kopertę gratis. Przy niektórych modelach istnieje możliwość wybrania kolorowej koperty, dopasowanej do zaproszenia. W zależności od wzoru zaproszenia chrzciny są ozdabiane ręcznie wykonanymi kokardkami w wybranym kolorze lub np. półperełką. Posiadamy również modne wzory w stylu rustykalnym na zaproszenia chrzciny.

Zaproszenia ze zdjęciem na chrzest.

Najpopularniejszymi wzorami są zaproszenia ze zdjęciem na chrzest. Stanowią piękną pamiątkę na długie lata! Zaproszenia ze zdjęciem na chrzest posiadamy w wielu odsłonach np. w stylu rustykalnym. Zdjęcie dziecka umieszczone jest w kwiatowej rameczce, a podkładka wykonana jest z modnego, rustykalnego papieru kraft. Do tego zaproszenia ze zdjęciem na chrzest można zamówić rustykalną kopertę ze spersonalizowaną zawieszką – z imieniem dziecka oraz datą chrztu. Innym, popularnym modelem na zaproszenia ze zdjęciem na chrzest jest wzór ze złotą ramką oraz złotym serduszkiem z drugiej strony.  Zaproszenia ze zdjęciem na chrzest z grafiką wózeczka występują w dwóch wariantach kolorystycznych: różowych dla dziewczynki i niebieskich dla chłopczyka. Wybierz swój wzór i ciesz się pięknymi zaproszeniami.

Eleganckie zaproszenia na chrzest – szybki czas realizacji.

W ofercie posiadamy również eleganckie zaproszenia na chrzest , z wykorzystaniem sztywnego, błyszczącego papieru w kolorystyce złotej lub srebrnej. Innym, ciekawym przykładem na eleganckie zaproszenia na chrzest są tłoczone kartki w gwiazdki z elegancką, podwójną kokardką płaską w wybranym kolorze. Wiemy, że termin Chrztu Świętego ustalany jest często z niewielkim wyprzedzeniem, dlatego wykonujemy zaproszenia na chrzest z szybkim terminem realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium