Pudełka na ciasto chrzest

Pudełka na ciasto chrzest – zaskocz swoich Gości!

Organizujesz przyjęcie z okazji Chrztu Świętego swojego maluszka i zamawiasz najpiękniejszy ( i zarazem największy) tort razem z innym ciastami? Świetnie! Słodkości nigdy nie za wiele na tego typu uroczystościach. Co zrobić z nadmiarem słodkości, które zamawiane są z „rezerwą” ? Spakuj je w nasze pudełka na ciasto chrzest i rozdaje je gościom jako podziękowanie na przybycie! Słodki prezent na pewno spodoba się biesiadnikom i rozwiąże Wasz problem z dużą ilością słodkości, pozostałą po imprezie. Pudełka na ciasto chrzest to bardzo praktyczny produkt, niezbędny na każdej imprezie!

Pudełko na ciasto chrzest – solidne wykonanie.

Nasze pudełko na ciasto chrzest wykonane jest z atestowanej tektury litej, dopuszczonej do kontaktu z żywnością. Pudełko na ciasto chrzest składa się automatycznie, nie wymaga skomplikowanego złożenia czy użycia jakichkolwiek narzędzi. Większość modeli posiada ergonomiczną rączkę, dzięki której łatwej przetransportować słodki podarunek. Wytrzymałość pudełek została przetestowana przez cukiernie. Pudełko na ciasto chrzest posiada wkładkę usztywniającą gratis (na dno opakowania). Dzięki temu konstrukcja jest jeszcze bardziej sztywna i  można pomieścić bardzo dużą ilość ciasta i słodkości!

Spersonalizowane opakowanie na ciasto chrzest.

Specjalizujemy się w produkcji zdobienia na opakowanie na ciasto chrzest. Każde opakowanie na ciasto chrzest posiada etykietę z krótkim tekstem, imieniem Twojego dziecka oraz datą uroczystości Chrztu Świętego. Posiadamy kilka kształtów opakowań, nowością jest „wiązane” pudełko wykonane w brązowej, ekologicznej tektury ze sznurkiem naturalnym oraz zawieszką z dowolnym tekstem. Tradycyjne i popularne opakowanie na ciasto chrzest posiada ergonomiczną rączkę. Ten model dostępny jest w dwóch rozmiarach. Oprócz pudełek, z tym samym motywem graficznym posiadamy wiele innych dekoracji na chrzest, m.in. girlandę (baner) z dowolnym napisem – sprawdź!

Pudełka na ciasto na chrzest – wzory.

Nasze wzory pudełka na ciasto na chrzest projektujemy z myślą o najmłodszych, dodając dziecięce i  urocze grafiki np. różowego aniołka- dziewczynki lub szaro-niebieskiego słonika z trąbą do góry. W ofercie oprócz białego pudełka na ciasto na chrzest oferujemy również pudełka wykonane z modnej, rustykalnej tektury kraft (brązowej). Sprawdź wszystkie modele i wybierz wzór pasując do Waszego przyjęcia z okazji Chrztu Świętego! Oferujemy najszybszy czas realizacji produktów z działu pudełka na ciasto na chrzest.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium