Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Deklaracyjne girlandy na roczek

Szykujesz przyjęcie urodzinowe z okazji roczku swojego dziecka? To wspaniała wiadomość! Dobrze wiemy, jak istotna jest nie tylko sama organizacja tak szczególnej okazji, ale również skrupulatnie dobrane dekoracje, które dopełnią całość i stworzą tę wyjątkową atmosferę, o którą tak bardzo chcesz zadbać. Szukając produktów, które spełnią twoje oczekiwania i zaskoczą przybyłych gości – przygotowaliśmy coś specjalnego. Mowa oczywiście o niezawodnych girlandach. Girlandy na roczek to produkt, który już od samego progu będzie informować, na jak wyjątkowej uroczystości będą uczestniczyć twoi bliscy. Poznaj nasze poszczególne propozycje dekoracyjnych zawieszek i wybierz tą, która będzie pasować do motywu przewodniego przyjęcia.

Girlanda na roczek dla chłopca i dziewczynki

Z myślą o najmłodszych jubilatach i ich ważnym świecie przygotowaliśmy wyjątkowe ozdoby na roczek. Dekoracyjne girlandy to produkt, który możesz powiesić tuż przy samym wejściu. W tym przypadku dekoracyjna zawieszka będzie witać gości i wprowadzać ich w radosną atmosferę przyjęcia, Girlanda na roczek to produkt, który można również wykorzystać jako element ścianki dekoracyjnej. Przymocowana wśród innych akcesoriów może stanowić doskonałe tło do wykonania pamiątkowych zdjęć poszczególnych członków rodziny, oczywiście wraz z najważniejszą osobą tego dnia, czyli naszym małym roczniakiem. To jednak nie wszystko, girlanda może posłużyć jako uhonorowanie miejsca twojego dziecka. W tym przypadku zawieś ją tuż nad jego krzesełkiem ustawionym przy stole.

Wykorzystaj girlandę na roczek tworząc dekorację na przyjęcie

Girlandy na roczek, dostępne na naszej witrynie internetowej mogą być w pełni dopasowane do przyjętego motywu przewodniego. Do wyboru proponujemy bannery nawiązujące do stylu rustykalnego. Połączone prostokątne karty z eko papieru w kolorze brązu wyjątkowo dobrze komponować się będą ze zdobieniami wykonanymi z naturalnych polnych kwiatów. Dla amatorów nieco bardziej klastycznych aranżacji proponujemy girlandy na roczek nawiązujące wyglądem do stylu glamour. Tu oferujemy wersję w kolorze srebra lub złota. Oczywiście wśród licznych ozdób nie brakuje klasycznych zawieszek dla dzieci z motywami zwierzęcymi w postaci rysunkowego słonika bądź króliczka.

Personalizowane girlandy na roczek

Każdy produkt dostępny w naszym sklepie możesz w pełni spersonalizować. Dzięki temu girlandy na roczek mogą zawierać życzenia, imię dziecka, cyfrę sugerującą wiek lub dowolny napis wybrany przez ciebie. Zachęcamy do zakupu ciekawych dekoracji, które sprawią, że pierwsze urodziny będą zapamiętane przez wszystkich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium