Bańki na ślub

Bańki na ślub – świetna alternatywa ryżu czy płatków róż przed kościołem.

Para Młoda, która wychodzi z kościoła tuż po ceremonii zaślubin witana jest przez gości wiwatami i okrzykami radości! Chcąc uświetnić ten moment Goście rozrzucają płatki róż lub, co zdecydowanie jest gorszym wyborem, ryżem. Zarówno płatki jak i ryż zaśmiecają teren wokół kościoła – należy pamiętać o tym, że w sezonie letnim organizowanych jest kilka ślubów w ten sam dzień. Nie zaśmiecajmy kolejnej parze terenu dookoła kościoła.  Pamiętajmy również, że nie można marnować żywności  - nie używajmy ryżu jako ozdoby. Jakie mamy dla Was rozwiązanie? Bańki na ślub! Zachwycą wszystkich, przepięknie wyglądają na zdjęciach ślubnych oraz dadzą wiele radości Gościom, którzy z dziecięcą pasją stworzą miliony baniek :-) Najmłodsi Goście na pewno również z chęcią przyłączą się do zabawy! Bańki na ślub są lekkie, zwiewne i mienią się na wszystkie kolory tęczy!

Bańki mydlane na ślub nie tylko jako ozdoba przed kościołem.

Bańki mydlane na ślub, mogą zostać wykorzystane na tysiąc innych sposób, nie tylko jako „obsypanie” Pary Młodej po ceremonii zaślubin. Przepięknie wyglądają podczas pierwszego tańca – puszczone w tym momencie stworzą niesamowitą aurę! Para Młoda będzie miała cudowne zdjęcia z tego magicznego momentu. Dobrym momentem na rozdanie Gościom baniek mydlanych są zdjęcia grupowe – razem stworzycie ciekawe zdjęcia, bez sztampowych rozwiązań na wzór fotografii szkolnych. Ciekawym rozwiązaniem są również bańki mydlane na ślub w kulminacyjnych punktach programu weselnego: krojenie tortu czy podziękowań dla rodziców. To od Was zależy jaki moment Waszego wesela ma zostać uświetniony bańkami mydlanymi.

Bańki mydlane weselne – pomysł na podziękowanie dla najmłodszych gości

O tym, że dzieci uwielbiają zabawę i bańki mydlane wiedzą wszyscy! Często Pary Młode pytają nas o pomysł na podziękowania weselne dla najmłodszych .. bańki mydlane weselne to jedna z naszych propozycji. To nietuzinowa zabawa, która na pewno przypadnie im do gustu! W ofercie posiadamy również urocze bańki mydlane weselne w kształcie tortu wraz z winietką – nadrukujemy ich imiona – dzieciom ten pomysł spodoba się jeszcze bardziej! Kolorystykę baniek mydlanych (kolory wstążeczek lub ozdoby) dopasujemy do Waszego wystroju sali weselnych i kolorów przewodnich. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegołów - Wasze podziękowania muszą być idealne! :-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium