Białe zaproszenia ślubne

Białe zaproszenia ślubne – szyk i elegancja zawsze w modzie :-)

Białe zaproszenia ślubne od zawsze stanowią najbardziej uniwersalny wśród kolorów zaproszeń – są one ponadczasowe i świetnie podkreślają rangę uroczystości! Białe zaproszenia ślubne cechują się również dużym zakorzenieniem w tradycji. Jest to kolor nierozerwalnie powiązany z tym najważniejszym - w życiu każdej pary – dniem! Takie białe zaproszenia  ślubne stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących utrzymać tradycyjne podejście do tematyki ślubnej, a równocześnie nie chcących rezygnować również z bardziej nowoczesnych motywów. Sprawdź przepiękne białe zaproszenia ślubne z papierowymi różyczkami!

Zaproszenia ślubne białe – tradycyjne teksty z nutą nowoczesności

Podczas projektowania zaproszenia ślubne białe  najczęściej kojarzą się klientom z tradycyjnymi tekstami w eleganckiej oprawie. Biel zaproszeń pozwala jednak na dość swobodne wykorzystanie pozostałych kolorów jako nietypowych i ciekawych akcentów kolorystycznych czy to dzięki przewiązanej tasiemce czy to kolorowej czcionce. Zaproszenia ślubne białe zwykle opierają się na wierszykach w formie tekstowej, choć rebusy ślubne również bywają wybierane przy nowoczesnym stylu zaproszeń. Bardzo popularnym krojem czcionki przy projekcie na eleganckie  zaproszenia ślubne białe jest font o nazwie ChopinScript. Krój jest ten bardzo ozdobny, zazwyczaj łączony w jedynym tekście z mniej ozdobą czcionką. Pary szukające nowocześniejszych rozwiązań skłaniają się bardziej ku czcionkom takim Monotype Corsiva, które pozwalają zachować większą czytelnośc i prostotę tekstu. Szukając nowoczesnych dekoracji ślubnych zapoznaj się z naszą ofertą!

Zaproszenia na ślub białe – też potrafią być glamour!

Zaproszenia na ślub białe  ozdobione przy pomocy mieniącego się złotego lub srebrnego sznurka ze złoconą zawieszką potrafią również choć nieco skromniej, wpasować się w modny ostatnimi czasy styl glamour! Subtelne złocenia wykorzystane w zaproszenia na ślub białe potrafią dodać magii i szyku by ten wyjątkowy dzień stał się jeszcze piękniejszym! Jeśli jednak impreza powinna być bardziej tradycyjna i rodzinna to zaproszenia weselne drukowane na fakturowanym papierze typu „skóra” z dodatkiem białego sznurka lnianego oraz trzech, białych różyczek papierowych pozwolą by zaproszenia na ślub białe zyskały bardzo elegancki i tradycyjny!

Białe zaproszenia na ślub – uniwersalne zaproszenia dla każdego!

Białe zaproszenia na ślub stanowią najlepszą odpowiedź dla tych niezdecydowanych, a także skrywają wielki potencjał dla tych którzy poszukują elegancji i prostoty. Ze wszystkich zaproszeń to właśnie białe zaproszenia na ślub pozwalają na największą ilość swobody przy projektowaniu tego wymarzonego!  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium