Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Księga gości weselnych

rustykalna księga gości weselnych - rustical

rustykalna księga gości weselnych - rustical
rustykalna księga gości weselnych - rustical
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

złota księga gości weselnych w stylu glamour

złota księga gości weselnych w stylu glamour
złota księga gości weselnych w stylu glamour
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Księga gości weselnych, czyli jak zabrać o oprawę Waszego wesela.

Dzień ślubu i wesela jest wspaniałym wydarzeniem dla każdej pary młodej. Zachowajcie wspomnienia ze ślubu i przyjęcia weselnego na długie lata, w czym pomoże Wam księga gości weselnych.  Księga gości weselnych może co roku, w waszą rocznice ślubu stanowić przepiękną tradycję wspomnień z tego wielkiego dnia. Księga gości weselnych zazwyczaj ustawiana jest w widocznym miejscu na specjalnym stoliku na sali przyjęć lub zlokalizowana jest np. tak zwanym słodkim stole z tortem i ciastami.  Z czasem trwania przyjęcia weselnego „krąży” wśród biesiadników, tak aby każdy mógł wpisać swoje osobiste życzenia na nową drogę życia. Często goście wykazują dużą kreatywność i księga gości weselnych  pełna jest zabawnych obrazków, rysunków, rebusów czy wierszyków.

Spersonalizowana księga gości na wesele – tradycyjna forma książki jest najlepsza!

Księga gości na wesele - z naszych obserwacji oraz doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się tradycyjne formy w postaci otwieranej księgi z miejscem do wpisania życzeń przez gości dla młodej pary. Księga gości na wesele posiada wiele białych kart – dzięki temu wszyscy goście będą mieli miejsce na wpisanie się oraz Wy, jako przyszła para młoda będziecie mieć wszystkie wpisy w jednym miejscu. To doskonała forma pamiątki na długie lata!

Weselna księga gości z Waszymi imionami oraz datą ślubu.

Każda prawdziwa, weselna księga gości na okładce powinna posiadać imiona Pary Młodej oraz datę. W środku, na pierwszej karcie możemy nadrukować tekst zachęcający gości do wpisów. Weselna księga gości powinna być stylistycznie dopasowana do dekoracji na sali weselnej. Stwórz z nami niepowtarzalny produkt  i napisz swoje wytyczne. Prześlemy projekt akceptacji z dowolnym motywem graficznym. Możliwość zamówienia księgi gości w okładką wykonaną z papieru kraft z dodatkiem sznurka naturalnego w wersji rustykalnej. Weselna księga gości może być również w stylu glamour, z wykorzystaniem modnego papieru lustrzanego w kolorystyce złotej lub srebrnej.

Księga gości wesele to również świetna forma do wklejenia fotografii typu instant.

Modnym gadżetem na współczesnych weselach jest retro aparat typu instant – który od razu drukuje zrobioną fotografię. Księga gości wesele może również posłużyć do wklejenia tego typu zdjęć pod wpisami gości. Dzięki temu księga gości wesele będzie pełna wspomnień i nie raz wzruszycie się, przeglądając ją z najbliższymi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium