Gadżety z logo firmy

Gadżety z logo firmy – magnesy na lodówkę.

Gadżety z logo firmy, takie jak magnesy na lodówkę, są doskonałym sposobem na utrzymanie widoczności marki w domach klientów. Magnesy na lodówkę z logo firmy przyciągają uwagę i są często umieszczane na widocznym miejscu w kuchni, co sprawia, że marka jest stale obecna w życiu codziennym odbiorców. Dodatkowo, takie gadżety z logo firmy mogą pełnić również praktyczną funkcję, np. służyć do przytrzymywania ważnych notatek czy zdjęć, zapewniając użytkownikom wygodę i użyteczność.

Solidne gadżety z logo firmy - magnesy na lodówkę.

Magnesy na lodówkę jako gadżety z logo firmy dostępne są w dwóch standardowych kształtach: okrągłych i prostokątnych z zaokrąglonymi rogami. Nasze gadżety z logo firmy – zarówno magnesy jak i przypinki są wykonane ze stali nierdzewnej. Są o wiele trwalsze od plastikowych, czy też aluminiowych. Nie wyginają się i nie pękają, a grubsza folia akrylowa dobrze zabezpieczenia grafikę przed zniszczeniem. Projekt na gadżety z logo firmy wykonujemy w cenie, w ciągu 1 dnia roboczego. Stworzymy projekt dopasowany do Twojej branży.

Nietypowe gadżety z logiem firmy.

Chcesz wyróżnić swój produkt lub markę na tle konkurencji? Sprawdź nietypowe pomysły na gadżety z logiem firmy w tym rosnące doniczki! W personalizowanym opakowaniu, z Twoim logiem lub hasłem reklamowym znajduje się terakotowa doniczka. Papier z którego są wykonane gadżety z logiem firmy zamieni się w kolorowe kwiaty – po posadzeniu w doniczce. Ekologiczny sposób na unikatowe gadżety z logiem firmy.

Gadżety z logiem firmy – pikery i słomki.

Gadżety z logiem firmy, takie jak pikery i słomki, stanowią nie tylko praktyczne akcesoria, ale również skuteczne narzędzia promocyjne. Pikery i słomki – gadżety z logiem firmy są często wykorzystywane w branży gastronomicznej, na eventach, konferencjach czy imprezach firmowych. Ich funkcjonalność w połączeniu z widocznym logo marki przyczynia się do wzmocnienia rozpoznawalności i zapadnięcia w pamięć klientów. Dopasujemy gadżety do Twojej firmy -  skontaktuj się z nami – stwórzmy razem personalizowane produkty, wyróżniające się wśród konkurencji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium