Minimalistyczne zaproszenia ślubne

Minimalistyczne zaproszenia ślubne nie muszą być nudne

Minimalistyczne zaproszenia ślubne charakteryzują się prostym tekstem i grafiką. Grafika na zaproszeniach jest przejrzysta, nie ma tutaj przesady czy wzorów w postaci ornamentów. W prostocie tkwi siła! Minimalistyczne zaproszenia ślubne można wykonać tak, aby pasowały do każdego stylu wesela, np. wykorzystując rustykalny papier lub złoty odblaskowy – styl glamour. Kolorystyka na minimalistyczne zaproszenia ślubne jest monochromatyczna lub wybierane są 2-3 kolory maksymalnie. Stwórz z nami minimalistyczne zaproszenia ślubne – napisz do nas przesyłając wszystkie wytyczne dotyczące wyglądu waszych wymarzonych zaproszeń – prześlemy wstępny projekt graficzny do akceptacji.

Zaproszenia ślubne minimalistyczne – wybór tekstów

W ofercie posiadamy wiele gotowych tekstów do zaproszeń ślubnych – mniej lub bardziej rozbudowanych. W gotowe szablony wstawiane są dane do personalizacji. Zaproszenia ślubne minimalistyczne charakteryzują się prostym tekstem (bez wymyślnych wierszyków czy ozdobników), w prosty sposób przedstawiając gdzie i kiedy ma odbyć się uroczystość,. Na zaproszenia ślubne minimalistyczne najczęściej (zamiast wierszyków) wybierane są rebusy ślubne, które w łatwy graficzny sposób przedstawiają co Państwo Młodzi chcą dostać w prezencie (np. zamiast kwiatów – kupon lotto).

Zaproszenia minimalistyczne zdobywają coraz częściej serca przyszłych panien młodych

Zaproszenia minimalistyczne urzekają swoją prostotą i zarazem elegancką w jednym – dlatego są coraz częściej wybierane przez przyszłe panny młode.  Zaproszenia minimalistyczne są uniwersalne i świetnie wkomponują się w każdy styl weselna.  Chcemy, aby nasze klientki były zadowolone z produktu jakim są zaproszenia minimalistyczne, dlatego tworzymy je z dbałością o każdy detal.

Zaproszenia minimalistyczne na ślub – forma

Zaproszenia weselne możemy stworzyć zarówno w formie pojedynczej karty (najczęściej wybierana forma) lub zaproszenia minimalistyczne na ślub otwierane. Wybór zależy od klientów, oraz od długości tekstu, jaki ma się znaleźć na zaproszeniach. Do zaproszenia minimalistyczne na ślub polecamy kolorowe lub transparentne (przeźroczyste) koperty.

Zapoznaj się z naszą niepowtarzalną ofertą dekoracji ślubnych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium