Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Lizaki na komunie

Lizaki na komunie - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Słodkie podziękowania w formie podarunków, które wręczane są gościom po różnego rodzaju uroczystościach, stają się już wręcz normą. Warto więc zastanowić się, co takiego można wręczyć po komunii. Jedną z opcji, która budzi zainteresowanie, zdecydowanie są lizaki na komunie. Na pewno ucieszą one zwłaszcza najmłodszych uczestników przyjęcia, którzy docenią taki słodki gest w 100%! Proponujemy różne rodzaje lizaków, w ciekawych kolorach i kształtach, które zawierać będą także specjalne podziękowania, na których umieszczona zostanie data i dana okazja. Do zaoferowana mamy co najmniej kilka bardzo ciekawych opcji! Rodzicu, zwróć na nie swoją uwagę!

Lizak na komunie - słodkie podziękowania z imieniem dziecka

Oczywiście warto zadbać też o to, aby dany podarunek był spersonalizowany. Taki lizak na komunie prezentować się może w różnej formie! Warto jednak zwrócić uwagę na jego opakowanie. Dobrym wyborem na pewno okaże się lizak, który zapakowany jest w białe, kwadratowe opakowanie, które przy okazji jest naprawdę pięknie ozdobione. Na samym środku znajduje się oznaczenie, że jest to lizak wykonany ku upamiętnieniu Komunii Świętej, a dodatkowo nadrukowane może zostać też imię dziecka. Dzięki temu lizak stanowić też będzie bardzo fajną pamiątkę! Zarówno krój czcionki, jak i imię dziecka podaje się indywidualnie do zamówienia. W środku każdy znajdzie okrągłe, idealnie owocowe lizaki! Mniam!

Coś dla dziewczynek, czyli lizaki na komunie pod postacią pomadki do ust

Lizaki na komunie, które realistycznie przypominają pomadki do ust? Wobec takiego rozwiązania na pewno żadna dziewczynka nie przejdzie obojętnie! Zwłaszcza że, opakowanie jest naprawdę piękne, różowe i przykuwające wzrok. W środku znajduje się pudrowy lizak o owocowym smaku. Taki upominek na pewno docenią wszystkie dziewczynki, a przy okazji będzie to dla nich miła niespodzianka i pamiątka! Lizak pomadka zamknięty jest w przezroczystym opakowaniu z kartką z nadrukowanym imieniem oraz datą.

Lizak na komunie z wizerunkiem chłopca

Oczywiście w naszej ofercie mamy również propozycję dla chłopców, a mianowicie lizak na komunie z wizerunkiem chłopca na tekturowym opakowaniu. Nadruk jest kolorowy, przykuwający wzrok i wykonany bardzo starannie. Dodatkowo także i w tym przypadku nadrukować można datę i imię chłopca, który obchodzi komunię świętą. W tym przypadku do czynienia mamy z klasycznym, okrągłym lizakiem o owocowym smaku. Na pewno przypadnie on wszystkim do gustu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium