Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Ludowe zaproszenia ślubne

Ludowe zaproszenia ślubne – idealny wybór na tradycyjne weselne w górach

Ludowe zaproszenia ślubne są bardzo często wybierane, w przypadku kiedy ślub i wesele odbywa się w miejscowościach górskich. To bardzo klimatyczne wydarzenie, które musi mieć właściwą oprawę i dekoracje powinny nawiązywać do tematyki. Ludowe zaproszenia  ślubne posiadają bardzo charakterystyczną grafikę folkowych motywów. W naszej ofercie posiadamy nie tylko ludowe zaproszenia ślubne, ale całą kolekcję papeterii ślubnej z tą samą grafiką ludowego serduszka.

Zaproszenia ślubne ludowe  - częsty wybór wśród par, gdzie jeden z partnerów jest polskiego pochodzenia

Zaproszenia ślubne ludowe są częstym wyborem wśród par, w których np. Panna Młoda jest z Polski, a Pan Młody jest obcokrajowcem – lub odwrotnie J  Zaproszenia ślubne ludowe podkreślają charakter wesela i kraj w którym będzie odbywać się ślub i wesele.  Zaproszenia ślubne ludowe możemy w części wydrukować w innym języku – wystarczy przesłać przetłumaczony tekst.

Zaproszenia ślubne folkowe – coraz większa popularność

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się ludowe uroczystości weselne, których zamiarem jest powrót do korzeni. Jeżeli przyszła para młoda zdecyduje się na taki styl, koniecznie musi ją podkreślić  dekoracjami ślubnymi w tych charakterze i wybrać zaproszenia ślubne folkowe. Tradycyjne przyjęcia weselne to przeciwieństwo pełnych przepychu i blasku wesel w stylu glamour.

Folkowe zaproszenia ślubne – nasza propozycja ludowego zaproszenia z folkowym serduszkiem

W ofercie posiadamy pełne uroku folkowe zaproszenia ślubne z grafiką ludowego serduszka – które otwiera się „od środka” w połowie serduszka. Całość dopełniona jest tasiemką i kokardką w wybranym kolorze. Kokardka na folkowe zaproszenia ślubne zawiązana jest w ten sposób, aby łatwo ją było ściągnąć i założyć z powrotem (bez rozwiązywania kokardki). Zaproszenia weselne dobierzecie również inne praktyczne produkty, które stworzą ludowy  klimat, np. winietki z serduszkiem folk,  czy pudełka na ciasto w których podarujecie Gościom pyszne słodkości! :-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium