Naklejki na wódkę weselną

 

Naklejki na wódkę weselną jako alternatywa dla tradycyjnych zawieszek. 

Na tradycyjnym, polskim przyjęciu weselnym króluje alkohol, w tym przede wszystkim wódka weselna. Rzadko organizowane jest wesele bez procentowych trunków. Butelki z różnymi rodzajami alkoholi zazwyczaj stoją pozostawiane na stole, tak aby biesiadnicy mieli do nich dostęp. Dekoracja i wystrój wnętrza jest bardzo ważny, dlatego wszystko co znajdzie się na stole musi dobrze wyglądać i współgrać ze sobą i pozostałymi elementami dekoracji. Butelki najczęściej dekoruje się zawieszkami lub nalepia się na szkło naklejki na wódkę weselną. W ofercie posiadamy naklejki na wódkę weselną w standardowych wymiarach, pasujących do flakonika o pojemności 0,5 lub 0,7 litra. Na Wasze potrzeby możemy wykonać naklejki na wódkę weselną o dowolnym wymiarach - wystarczy wpisać nietypowe wymiary w uwagach, podczas składania zamówienia. 

Naklejki na butelki weselne z trunkami własnego wyboru. 

Ze względu na preferencję, na stołach weselnych znajdują się też inne rodzaje alkoholi, nie tylko wódka weselna. Ślub i wesele to rodzinna uroczystość i wielkie przedsięwzięcie, dlatego członkowie rodziny przyszłej pary młodej starają się pomóc w organizacji całości, produkując np. domowej roboty nalewki lub wina. Naklejki na butelki weselne ozdabiają, a zarazem informują biesiadników, co znajduje się w szkle np. nalewka z dzikiej róży. Wykonujemy naklejki na butelki weselne o dowolnych wymiarach oraz drukujemy dowolne napisy z wybraną grafiką. Stwórzcie z nami niepowtarzalne naklejki na butelki weselne na flakoniki z oryginalnymi trunkami :-)

Papierowe etykiety na wódkę weselną z dowolnym wierszykiem.

Etykiety na wódkę weselną wykonane są z papieru samoprzylepnego, z jednej strony widnieje nadruk, natomiast z drugiej znajduje się cienka kartka zabezpieczająca warstwę do przyklejenia. Wystarczy oderwać druga stronę i nakleić etykiety na wódkę weselną na szkło. Należy pamiętać, że etykiety na wódkę weselną to produkt papierowy i może ulec uszkodzeniom pod wpływem wilgoci, czy wody (najczęściej wódka weselna jest schładzana i szkło tuz po wyjęciu może być mokre). 

Naklejki na wódkę weselną z imionami Pary Młodej.

Specjalizujemy się w spersonalizowanych produktach na imprezy okolicznościowe i wszystkie zlecenia wykonujemy według wytycznych klienta. Naklejki na wódkę weselną z imionami oraz z wybranym tekstem i wierszykiem drukujemy na wybranym modelu graficznym. Posiadamy bardzo oryginalne wzory na naklejki na wódkę weselną z imionami z możliwością dodania elementów dekoracyjnych, np. kokardki lub wyciętego kształtu w wybranym kolorze. Kokardki przyklejone są za pomocą kleju na gorąco i stanowią integralną całość naklejki na wódkę weselną z imionami. W zależności od stylu weselna, w asortymencie posiadamy np. rustykalne naklejki na wódkę weselną z kokardką ze sznurka naturalnego. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego u nas zamówicie naklejki na wódkę weselną z imionami i z różnymi tekstami, w ramach jednego zamówienia np. zamawiając 100 sztuk możemy nadrukować 5 różnych tekstów ( po 20 sztuk tego samego tekstu na naklejkach).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium