Kartki z życzeniami na ślub

Kartki z życzeniami na ślub -  dodaj własny tekst i stwórz pamiątkę dla Pary Młodej.

Jesteś zaproszony na ślub i wesele bliskiej Ci osoby i chcesz podarować coś „osobistego”? Mamy propozycję: kartki z życzeniami na ślub  z Twoim osobistym tekstem! :-) Tworzymy dekoracje okolicznościowe od podstaw – dzięki temu Wasze prezenty dla Gości będą wyjątkowe i niepowtarzalne! Dodaj  własny tekst na piękny, ażurowy model kartki z życzeniami na ślub.  Para Młoda na pewno doceni fakt, że kartki z życzeniami na ślub zostały specjalnie wyprodukowane dla nich :-) Nowożeńcy zachowują otrzymane od Gości kartki z życzeniami na ślub przez wiele lat – jako pamiątka ich wielkiego dnia. Niektóre pary przeglądają otrzymane pamiątki z życzeniami w kolejne roczne ślubu – spraw, aby kartki z życzeniami na ślub od Ciebie były wyjątkowe.

Kartki na ślub z życzeniami i kopertą na prezent dla Pary Młodej.

W dzisiejszych czasach najczęściej jako prezent daje się pieniądze. Również w zaproszeniach na ślub, młodzi często dodają wierszyk lub rebus, że jako prezent  chcieliby otrzymać pieniądze. Informacja o wyborze prezentów jest powszechnym rozwiązaniem, Para Młoda uniknie dzięki temu niepotrzebnych powtórzeń podarunków np. 10 sztuk zegarów na ścianę :-) Jak zatem w elegancki sposób podarować pieniądze na ślub? Odpowiedź brzmi: zamów nasze kartki na ślub z życzeniami wraz z kopertą na pieniądze. Podarujesz prezent w elegancki sposób ze spersonalizowaną pamiątką. Przepiękne, ażurowe modele na kartki na ślub z życzeniami.. Oprócz kartki na ślub z życzeniami w komplecie znajduje się spersonalizowana koperta z imionami pary młodej, do której włożysz pieniądze jako prezent dla pary młodej.

Kartki z życzeniami dla nowożeńców – wyjątkowy prezent!

Kartki z życzeniami dla nowożeńców są elementem każdego ślubnego prezentu. Te spersonalizowane kartki z życzeniami dla nowożeńców są bardzo unikatowe – wywołują u Pary Młodej ogrom radości.  Podaruj Parze Młodej wyjątkowy dodatek do prezentu.  Wykonamy kartki z życzeniami dla nowożeńców z dowolnym, unikatowym testem wymyślonym przez Ciebie. Możemy wstawić również tradycyjny  tekst życzeń wraz z imionami pary młodej / datą oraz od kogo są to życzenia. Wybór należy do Ciebie! :-) Naszym zdaniem warto zainwestować w niewielki upominek z życzeniami prosto od serca, który będzie wyrażał jak bardzo jesteś związany z Parą Młodą.

Kartka ślubna z życzeniami – wyjątkowe wzory to nasza dewiza :-)

Drodzy Goście, jeżeli zależy wam, aby Wasza kartka ślubna z życzeniami była jedyna w swoim rodzaju, zapraszamy do naszego sklepu internetowego ze spersonalizowanymi dekoracjami ślubnymi. Nasze produkty, w tym kartka ślubna z życzeniami zaskakują formą ,przepięknymi ażurowymi, laserowo wyciętymi wzorami i przepięknym wykonaniem z dbałością o najmniejszy detal. Możliwość personalizacji jest dodatkowym atutem. Gwarantujemy, że kartka ślubna z życzeniami podkreśli rangę wydarzenia. Nie zawiedziesz się! :-) Kartki prezentują się jeszcze piękniej niż na zdjęciach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium