Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Podziękowania dla chrzestnych

Podziękowania dla chrzestnych – wybierzcie najlepsze upominki

W dniu Pierwszej Komunii Świętej rodzice chrzestni obok rodziców i dziadków są jednymi z najważniejszych osób. Ich nieoceniona pomoc i zaangażowanie w przygotowaniach do tej niezwykłej uroczystości powinny być stosownie uhonorowane. Podziękowania dla chrzestnych, które znajdziecie w Cart Art Wedding, sprawią, że poczują się oni docenieni w odpowiedni sposób. Jeśli szukacie podziękowań dla chrzestnych, które zachwycają jakością wykonania, sprawdźcie naszą ofertę!

Podziękowanie dla chrzestnych, które na stałe zagości w ich sercach

Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia podniosła uroczystość. Rodzice chrzestni jako duchowi przewodnicy dziecka na pewno szczególnie przeżywają ten dzień. Stosowne podarunki sprawią, że będą go wspominać jeszcze długo. W naszej ofercie znajdziecie podziękowanie dla chrzestnych, w postaci drewnianych skrzyneczek, które możecie dowolnie spersonalizować, umieszczając na wieczku imię dziecka i datę uroczystości, a w środku odpowiedni tekst podziękowania zawierający słowa uznania dla rodziców chrzestnych. Dzięki temu będą oni mogli wrócić wspomnieniami do tego dnia w późniejszym czasie.

Postawcie na oryginalne podziękowania dla chrzestnych

Podziękowania dla chrzestnych, które wybierzecie, możecie dopasować do innych elementów, które będą znajdowały się na sali, gdzie odbędzie się spotkanie dla najbliższych po uroczystości w kościele. Dekoracje komunijne, jakie znajdziecie w Cart Art Wedding, posiadają ciekawe motywy. Aby cała impreza była dopięta na ostatni guzik, warto konsekwentnie wybrać również podziękowania. Te tradycyjne zawierają hostię, która bez wątpienia nawiązuje do tej wielkiej uroczystości. W naszej ofercie możecie znaleźć także podziękowania dla chrzestnych, które posiadają m.in. motywy roślinne.

Podziękowanie dla chrzestnych – osobisty podarunek na długie lata

Wybierając podziękowanie dla chrzestnych, które wręczycie podczas uroczystości, postawcie na takie, które nie zostaną rzucone w kąt tuż po zakończonym spotkaniu. W Cart Art Wedding znajdziecie ciekawe propozycje podziękowań, które możecie dopasować do własnych wymagań. W ozdobnej skrzyneczce poza dedykacją i słowami podziękowania możecie umieścić subtelny prezent, który chcieliście wręczyć rodzicom chrzestnym w imieniu dziecka. Podziękowanie dla chrzestnych w takiej postaci zostanie zapamiętane na długo. Chcecie w odpowiedni sposób urządzić Komunię Świętą dla Waszego dziecka? Sprawdźcie ofertę Cart Art Wedding, gdzie znajdziecie najlepsze propozycje!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium