Cukierki z logo firmy

 

Świąteczne cukierki z logo firmy.

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny i .. komercyjny czas! :-) Świąteczny okres to świetna okazja do promocji Twojej firmy - wyróżnij się wśród konkurencji i postaw na unikatowe dodatki. Podziękuj swoim klientom za wybór Twoich produktów lub usług i podaruj im niewielkie słodkości np. cukierki z logo firmy. Wykonamy dla Ciebie dowolną szatę grafiką na cukierki z logo firmy, dopasowaną do Twojej branży, kolorystyki czy loga. Nasze produkty są gotowe do rozdania! Co proponujemy? Jednym z pomysłów są znane, kolorowe mini-cukierki pakowane po 7 sztuk (szczęśliwa liczba! :)) w foliowe woreczki ze spersonalizowaną zawieszką. Przygotujemy dla Ciebie cukierki z logo firmy w ekspresowym tempie, bez dodatkowych opłat. Cenimy Twój czas!

Cukierki z nadrukiem firmy w postaci lizaczków.

Bestsellerem w naszej ofercie na cukierki z nadrukiem firmy na Święta Bożego Narodzenia okazały się ... lizaczki! :-) Słodkości z dużym opakowaniem, przeznaczonym na reklamę Twojej firmy! Z jednej strony lizaczków znajduje się świąteczny motyw graficzny i logo lub nazwa Twojej firmy, natomiast z drugiej strony można umieścić hasło reklamowe, czy dane kontaktowe (np. adres firmy, numer telefonu, czy adres mailowy lub nazwy Twoim mediów społecznościowych). Wykorzystaj potencjał i stwórz z nami niezwykły produkt. Cukierki z nadrukiem firmy powinny być unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Postaw na pyszne i słodkie lizaczki gotowe do wręczenia klientom. 

Cukierki z logo firmy czy czekoladki?

Sprawdź naszą ofertę na kartki świąteczne i gadżety reklamowe z logo firmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w tym poddział słodycze. Oprócz oferty na cukierki z logo firmy znajdziesz również inne, nietypowe słodycze np. mini-nutelle czy ciastka z wróżbą. Zamień cukierki z logo firmy na oryginalne rozwiązania i daj się zapamiętać. Prowadzisz sklep internetowym i wysyłasz paczki online do swoich klientów? Dodaj do produktów niewielki upominek, by w przyszłości również wybrali Twoją ofertę. W ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy dla Ciebie projekt na wybrane słodycze lub cukierki z logo firmy. Możliwość zmiany szaty graficznej na dowolną, pasującą do Twojego biznesu. Wykonujemy wszelkie ewentualne poprawki na projekt aż do ostatecznej akceptacji. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium