Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – pamiątka na długie lata!

Przy wyborze zaproszeń ślubnych, przyszła Para Młoda coraz częściej decyduje się na zaproszenia ślubne ze zdjęciem niezależnie od stylu weselna. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem stanowią świetną pamiątkę na długie lata – nasi klienci przysyłają zdjęcia np. z sesji narzeczeńskiej. Zaproszenia weselne możemy wykonać w dowolnej stylistyce – od nowoczesnych zaproszeń z kalendarzem i motywem zielonych liści po zaproszenia ślubne ze zdjęciem w stylu rustykalnym. Przepięknym modelem jest również zaproszenie ze złotymi elementami, gdzie zdjęcie umieszczone jest w złotym, geometrycznym serduszku.

Zaproszenia na ślub ze zdjęciem – model nr 1 wśród zaproszeń.

Modelem, który jest numerem jeden w naszej ofercie, z kategorii zaproszenia na ślub ze zdjęciem jest przepiękny wzór z kalką. Na kalce na zaproszenia na ślub ze zdjęciem drukowane są imiona i data oraz często delikatny motyw graficzny i hasło „Będzie Ślub!”. Pod kalką, która jest półprzeźroczysta, widoczne jest zdjęcie narzeczonych. Całość stanowi przepiękną całość. Istnieje możliwość wstawienia na okładkę zaproszenia na ślub ze zdjęciem gotowego kolażu lub np. czterech fotografii. W środku zaproszenia możliwość wstawienia dowolnego tekstu, również kalendarza z miesiącem i zaznaczeniem daty ślubu i wesela. Kalendarz jest fajnym dodatkiem w przypadku np. innego terminu ślubu niż sobota (które w ostatnim czasie jest coraz częściej spotykane). 

Zaproszenia ze zdjęciem na ślub – same korzyści!

Zaproszenia ze zdjęciem na ślub mają wiele plusów! Jednym z nich jest fakt, że zaproszeni goście od razu poczują z nimi wieź! Jest to sposób na oryginalne przedstawienie swojej drugiej połówki dla osób, którzy jeszcze nie zdążyli poznać jeszcze przyszłej panny młodej, lub przyszłego pana młodego. A może jest to sposób na zmobilizowanie sił na zorganizowane sesji narzeczeńskiej? :-) Zaproszenia ze zdjęciem na ślub to gwarancja unikalności – nikt oprócz Was nie będzie miał takiego zaproszenia!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji ślubnych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium