Najpiękniejsze zaproszenia i dodatki na wszystkie okazje. Zachwyć swoich Gości ! :-)

Wesele. Chrzest. Komunia. Urodziny.

 

 

Pudełko na koperty ślubne

Pudełko na koperty ślubne patentem na przechowanie kopert z życzeniami i prezentami w jednym miejscu.

Tuż po ceremonii zaślubin para młoda wychodzi z miejsca zaślub (najczęściej z kościoła) i przyjmuje życzenia od wielu swoich Gości. Czasami ten zwyczaj przenoszony jest na salę weselną, np. ze względu na złe warunki atmosferyczne (podczas ślubów zimowych lub gdy pada deszcz). Goście ustawiają się w kolejce i składają młodej parze życzenia i przekazują im prezenty. W dzisiejszych czasach są to zazwyczaj pieniądze. Często przyszłe pary młode zamieszczają informację z prośbą o tego typu prezentach w zaproszeniach ślubnych w formie wierszyków lub piktogramów. Pudełko na koperty ślubne jest bardzo praktycznym produktem, w którym można włożyć wszystkie kartki z życzeniami z pieniędzmi. Dzięki produktowi, jakim jest pudełko na koperty ślubne nie ma możliwości, aby któryś z prezentów ślubnych zgubił się lub trafił w niepowołane ręce.

Pudełka na koperty ślubne w dowolnej kolorystyce.

Spersonalizowane pudełka na koperty ślubne, tak jak wszystkie dekoracje ślubne są dopasowywane do stylu, kolorystki i miejsca wesela. Posiadamy zarówno pudełka na koperty ślubne w modnej złotej oprawy, na śluby i weselna w stylu glamour z błyszczącym papierem typu mirror. Cały czas utrzymuje się moda na rustykalne przyjęcia i w tym stylu również posiadamy pudełka na koperty ślubne. Chcesz zamówić pudełka na koperty ślubne z innymi zdobieniami, niż prezentowane w naszym sklepie internetowym? Skontaktujcie się z nami, możemy dowolnie zmodyfikować dekoracje na pudełku. Podajcie Wasze imiona, datę ślubu i stwórzcie z nami niepowtarzalne pudełka na koperty ślubne. Możliwość dodania na pudełka na koperty ślubne tasiemki o dowolnej kolorystce.

Solidne pudełko ślubne na koperty.

Nasze pudełko ślubne na koperty wykonane jest z solidnej, grubej tektury o gramaturze 480 g /m2, powlekanej białej (błyszczącej). Pudełko ślubne na koperty posiada zabezpieczenie przed otwarciem. Na górnej ściance znajduje się szeroki otwór, który umożliwia wrzucenie koperty z życzeniami i prezentami od gości dla pary młodej. Pudełko ślubne na koperty jest bardzo solidne i pomieści dużo prezentów :)

Skrzynka na koperty ślubne jako forma pamiątki ślubu.

Oprócz typowego zastosowania pudełka, skrzynka na koperty ślubne może posłużyć jako miejsce do przechowywania kartek z życzeniami oraz wszelkich pamiątek z Waszego Dnia np. pamiątkowej księgi gości z wpisami i zdjęciami. Skrzynka na koperty ślubne może być otwierana co roku np. w rocznice ślubu! Stwórzcie piękną tradycję!

Pudło na koperty weselne - czy jest potrzebne?

Ślub i wesele to niezwykłe przedsięwzięcie, które wymaga dopracowania w najmniejszym szczególe. To szczegóły tworzą całość i są bardzo ważne niezależnie od tego, czy ceremonia Zaślub odbędzie się w Kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nawet jeżeli Nowożeńcy zdecydują się na skromne przyjęcie wśród najbliższych warto przygotować się na moment składania życzeń przez gości weselnych. Pudło na koperty weselne jest bardzo praktycznym produktem, wręcz niezbędnym na każdym przyjęciu ślubnym. Pomyślcie również wcześniej o organizacji przyjmowania życzeń, które powinno być uzależnione np. od pory roku. W zimę Para Młoda zazwyczaj prosi gości, aby składali oni życzenia na sali weselnej, a nie od razu po ceremonii na terytorium Kościoła. Nasze pudło na koperty weselne na pewno pomieści wszystkie koperty i kartki z życzeniami.

Modne pudełka na koperty weselne.

Kochana Paro Młoda! Jak wiecie, moda i trendy cały czas się zmieniają, również jeżeli chodzi o wystój i oprawę wesela. Cały czas wprowadzamy nowe produkty, w tym pudełka na koperty weselne. Bądźcie z nami na bieżąco! Co przyniesie przyszły rok? Zapraszamy do obserwowania nas m.in. w mediach społecznościowych. W naszej ofercie na ma pudełka na koperty weselne, którego szukasz? Zapraszamy do kontaktu, stworzymy wzór specjalnie dla Was :-) Przygotowania do przyjęcia weselnego mogą stać się wspaniała zabawą dla przyszłej Pary Młodej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium